تبلیغات
bertiebotts - دانلود فیلم سینمایی"هری پاتر و یادگاران مرگ" (هری پاتر 7) - با لینک مستقیم
voldemort.potter.dumbledore

بخش اول از فیلم هفتم مجموعه فیلم های سینمایی هری پاتر (هری پاتر و یادگارن مرگ) روز گذشته (۲۸آبان) به اکران جهانی در آمد و پس از گذشت یک روز از اکران این فیلم، وارش دانلود طبق قولی که پیشتر در زمان ارائه پکیج تمام کتاب های هری پاتر به صورت جاوا داده بود(برای مشاهده این پست ایــنــجــا را کلیک کنید)، لینک دانلود این فیلم مهیج را برای شما آماده کرده است. در ادامه، مشخصاتی از این فیلم ارائه می شود.

 

فیلم "هری پاتر و یادگاران مرگ - بخش اول" (هری پاتر ۷) به کارگردانی دیوید یاتس و با بازی دانیل رادکلیف، اما واتسون و روپرت گرینت در نقش های اصلی فیلم، با مدت زمان 146 دقیقه از روز گذشته 19 نوامبر 2010 روی پرده رفته است.

 

درجه بندی سنی این فیلم در آمریکا PG-13 می باشد و این به این معناست که با توجه به استانداردها، به علت وجود صحنه های خشونت بار و تصاویر ترسناک، مشاهده این فیلم برای افراد زیر 13سال ممنوع است.

 

طبیعتا هم اکنون این فیلم بدون زیرنویس فارسی می باشد که مدتی دیگر زیرنویس این فیلم نیز برای دانلود قرار خواهد گرفت...

 

نکته مهم: متاسفانه سرور ارائه دهنده لینک دانلود این فیلم در ایران ف... است. بنابراین شما برای دانلود این فیلم میبایستی از نرم افزارهای مخصوص و یا اکانت های ویژه استفاده نمایید که حتما با آنها آشنایی لازم را دارید. ضمنا با عرض پوزش، ارائه این نرم افزارها در برتی باتس ممنوع است.

 

 دانلود فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ، بخش اول - با لینک مستقیم - با کیفیت DVDRip و حجم 800مگابایت