تبلیغات
bertiebotts - نقل قول از دمنتور:راز پاتر مور کشف شد
voldemort.potter.dumbledore

راز پاترمور فاش شد: همه جزئیات و اطلاعات از پاترمور اینجاست

پاترمور تنها کتاب خوانی آنلاین نیست. بلکه جزئیات و بخش های بیشتری را برای تجربه کتاب خوانی خواهد داشت. برای جزئیات بیشتر صبر کنید.

بخش هایی از صحبت های رولینگ: “تجربه ی خواندن کتاب ها بصورت آنلاین، بصورتی که تاکنون شاهد آن نبوده اید. اسم آن پاترمور است. داستان همان است، اما با تغییری بسیار مهم: یعنی خود شما. بخش مهم این سایت شما هستید. همان طور که مطالعه داستان به تصور و خیال نیاز دارد، پاترمور هم به همین صورت عمل می کند. اما با شرکت شما. تجربه ای امن، منحصر به فرد و آنلاین از مطالعه کتاب های هری پاتر. پاترمور جایی خواهد بود که طرفداران هری پاتر می توانند داستان های خود را به اشتراک بگذارند، شرکت کنند و چیزهای جدید کشف کنند. علاوه بر این کتاب های صوتی دیجیتال و نسخه های الکترونیکی کتاب هم در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

پاترمور برای همه از ماه اکتبر در دسترس قرار خواهد گرفت. فقط جغدها را دنبال کنید.”

 

تاکید میکنم که رولینگ گفت: در پاترمور جزئیات بیشتری از داستان های هری پاتر را که مدت ها پیش خود داشته، منتشر می کند.

در پاترمور فقط داستان هری پاتر را نمی خوانید. بلکه فضایی برای شما درست می کند که تجربه ای بی نظیر از مطالعه به دست بیاورید. علاوه بز جزئیات بیشتر داستان، گویا بصورت آنلاین فضای هیجان انگیزی برای متن داستان ایجاد می کند.

کنفرانس مطبوعاتی برگزار شد و صحبت های بسیار مطرح شد که بعدا در دمنتور قرار میگیرد.

منتظر جزئیات بیشتری از داستان های هری پاتر باشید

در پاترمور بیش از 18.000 کلمه از جی.کی.رولینگ منتشر خواهد شد. تازه این تنها یک سوم از اضافاتی است که بر داستان هری پاتر نوشته است.

رولینگ گفت که محتوی بسیار زیادی قرار است در پاترمور قرار بگیرد و خیلی از آن ها هنوز تمام نشده و همچنان در دست تهیه است.

رولینگ گفت تا به حال برای هیچ مردی به جز هری انقدر گریه نکرده بود.

رولینگ گفت ایده ی این کار در کنفرانسی که با مدیر برنامه هایش داشت به ذهنش رسید. میخواستند کمک کنند هری پاتر در دنیای دیجیتال امروز هم زنده بماند.

رولینگ گفت که امسال برای اولین بار یک کتاب الکترونیکی دانلود کرده و خیلی خوشش آمده است. اگر چه بیشتر عاشق کاغذ است.

در پاترمور شما داستان را دنبال می کنید، در گروه بندی شرکت می کنید و به یکی از چهار کلاس می روید و یک چوب جادو هم دریافت می کنید.

این گزارش زنده دمنتور از کنفرانس مطبوعاتی رولینگ است. با ما بمانید.

رولینگ می خواهد سرگذشتی طولانی از زندگی مک گوناگل بنویسد. از کودکی او، شغلش در وزارت سحر و جادو و زندگی شخصی وی.

رولینگ گفت اگر هنگام گروه بندی وارد گریفیندور نشدید، بخش های خیلی ویژه ای برای گروه خودتان دریافت می کنید.

رولینگ گفت کتاب فیزیکی (واقعی) دائره المعارف، بالاخره منتشر خواهد شد اما گفت مطمئن هم نیست.

علاوه بر این گفت میخواهد داستان زندگی ورنون و پتونیا را هم بگوید.

رولینگ گفت اطلاعات بیشتری از دوستی طولانی مدت منیروا مک گوناگل و دامبلدور در پاترمور منتشر خواهد کرد.

رولینگ گفت تیمی که با آنها برای این پروژه همکاری کرده، فوق العاده حرفه ای بودند.

رولینگ رسما تایید کرد که دیگر هرگز از هری پاتر کتابی نخواهد نوشت.

رولینگ گفت با هری احساس نزدیکی زیادی می کند.

رولینگ گفت برای جبران طرفدارانی که سال ها هری پاتر را دوست داشتند، برگشته است تا چیزی به آنها عرضه کند و داستان آن را به نسل دیجیتالی تبدیل کند.

رولینگ گفت پاتر مور فضایی آزاد برای همگان است که دیدگاه ها، طراحی ها و بقیه چیزهای خود را در محیط دوستانه پاترمور با بقیه به اشتراک بگذارند.

پاترمور رسما اعلام کرد که به علت شلوغ شدن سرور، اکثر افراد نتوانسته اند ایمیل خود را در pottermore.com ثبت کنند. پاترمور از طرفداران تقاضا کرد صبر داشته باشند و دقایقی دیگر مجددا رجوع کنند.

گویا کنفرانس مطبوعاتی هم به پایان رسیده است. جزئیات و متن کامل علاوه بر ویدیوی زیرنویس فارسی، بعدا در دمنتور قرار خواهد گرفت.

ویدیو اطلاعیه رسمی رولینگ با زیرنویس فارسی از حسین غریبی

ویدیو اطلاعیه رسمی جی.کی.رولینگ در مورد پاترمور با زیرنویس فارسی آماده شد. برای مشاهده آنلاین این ویدیو، در نوار قرمز رنگ بالا روی دکمه پیکان سمت چپ کلیک کنید و روی پخش ویدیو کلیک کنید.

اگر هم نمی توانید آنلاین ببینید، از لینک زیر آن را دانلود کنید.

- ویدیو فارسی اطلاعیه رسمی رولینگ در مورد پاترمور (فرمت: Flv، حجم: 8.7 مگ)

تصاویر:

این ها تمام عکس های مربوط به سایت پاترمور، رولینگ و کنفرانس مطبوعاتی پاترمور است:

طبق برخی گزارش ها، پاترمور هنگام افتتاح فقط در مورد هری پاتر و سنگ جادو فعالیت می کند و سال آینده سراغ کتاب دوم و بقیه کتاب ها خواهد رفت.

برای فعالیت در پاترمور باید عضو آن شد که فعلا به یک میلیون نفر خوش شانس اجازه دسترسی زودتر داده می شود و دسترسی بقیه، پایان تابستان و اوایل مهر باز می شود.

سایت پاترمور کاملا بصورت اینتراکتیو خواهد بود و به مکان های مختلف میتوانید سر بزنید و با بقیه در ارتباط باشید. به عبارتی دیگر مانند هاگوارتز مجازی عمل می کند.

در پاترمور رقابت، مسابقه، داستان نویسی و فعالیت های مختلف و متنوعی انجام می گیرد.

پاترمور پولی نیست و خدمات آن رایگان است اما برای کتاب های الکترونیک حتما باید هزینه آن را پرداخت کرد.

رولینگ گفته علاوه بر جزئیات داستان های هری پاتری که تا الان اعلام کرده منتشر می کند، نوشته های دیگری هم در مورد داستان هری پاتر دارد که بعدا به سایت اضافه می شوند.

تحلیل بعضی از صحبت های رولینگ:

رولینگ عزیز، امروز در کنفرانس خبری گفته بود: “خیلی با هری احساس نزدیکی میکنم. هیچ برنامه ای برای نوشتن رمان دیگه ای ندارم. کاملا مطمئن هستم که فعلا سراغ رمان نخواهم رفت… اما در دوران خودش خیلی برام جالب بود.”

بعضی ها صحبت او را اینگونه تحلیل کرده اند که جو دیگر کلا قصد نوشتن رمان ندارد. اما TLC گفت ما این طور فکر نمیکنیم و به نظر ما منظور رولینگ تنها رمان های هری پاتر بود. نه کلا رمان نویسی.

در بخشی دیگر در مورد دائره المعارف هری پاتر گفت: “کتاب فیزیکی دائره المعارف ممکن است روزی منتشر شود. اما مطمئن نیستم.”

احتمال کنسل شدن این کتاب با توجه به صحبت جو بسیار زیاد است.

سایت های معتبر اقتصادی، خبری دنیا، نحوه انتشار کتاب های رولینگ را منحصر به فرد اعلام کردند و آن را انقلابی در دنیای نشر الکترونیک و دیجیتال اعلام کردند. علاوه بر این، عدم واگذاری نسخ الکترونیک به فروشگاه اینترنتی آمازون را، ضربه ای به آمازون دانستند. به گفته ی این سایت ها، امروز بدترین روز کاری کارمندان آمازون بود.

ویدیو حضور رولینگ در کنفرانس خبری و صحبت های او در مورد پاترمور را از این لینک یا از همین جا ببینید.

او در این ویدیو از این می گوید که چقدر هر هفته نامه هایی در مورد هری پاتر به دستش میرسد. بعد از امکانات پاترمور و گروه بندی های آن می گوید.

انتشارات اسکلاستیک طی بیانیه ای رسمی، حمایت کامل خود را از پروژه جدید جی.کی.رولینگ اعلام کرد و آن را بسیار جذاب و هیجان انگیز برای خود و طرفداران خواند. اسکلاستیک گفت در برنامه های حمایتی و تبلیغاتی این پروژه شرکت می کند و در فروش کتاب های الکترونیک شرکت خواهد داشت.

وب سایت رسمی جی.کی.رولینگ هم با خبر پاترمور به روز شده است. رولینگ در بخش اخبار سایت رسمی خودش به جغدهایی که در یوتوب بود اشاره کرد و پاترمور را توضیح داد. او گفت پاترمور یک تجربه اینترنتی از کتاب های هری پاتر خواهد بود که من هم اطلاعات جدیدی از کتاب ها به آن اضافه خواهم کرد. او گفت سایت رسمی خودش را باز هم به روز نگاه خواهد داشت و آن را به مطالب در مورد خودش اختصاص می دهد.

شرکت سونی حامی اصلی و پشتیبان پروژه ی پاترمور است که بیانیه رسمی هم منتشر کرده است.

سایت شرکت بزرگ سونی، در صفحه اول خود (sony.com) ویدیوی پاترمور را گذاشته است. اینجاست.

..